HABERLER

HABERLER

SEGEM Resim Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu…

SEGEM, Sigorta Haftası etkinlikleri kapsamında ortaokul çağındaki çocukların sigorta kavramı ile tanışmasına, bu konuda düşünmeye ve düşüncelerini resim yoluyla ifade etmeye teşvik edilerek sigorta konusundaki bilgi ve farkındalıklarının arttırılmasına katkı sağlamak amacıyla, Türkiye genelinde 5, 6, 7 ve 8. sınıf ortaokul öğrencilerine yönelik “Sigorta, Güvencemizin Anahtarı!” konulu bir resim yarışması düzenledi.

EĞİTİMLER VE SINAVLAR

EĞİTİMLER VE SINAVLAR

EĞİTİMLER VE SINAVLAR

24 Mayıs 2014 Cumartesi günü yapılan sınavda başarılı olan adaylar, Acente Teknik Personel Sertifikası almaya hak kazandılar ve sigorta acentelerinde teknik personel olarak görev alabilecekler...

2014 yılı I. Dönem Acente Teknik Personel Sınavı gerçekleştirildi…

Ankara, Antalya, Diyarbakır, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, İzmir ve Trabzon il merkezlerinde 8 Şubat 2014 tarihinde başlayan ve 4300’ün üzerinde adayın katıldığı birinci dönem eğitimleri, 28 Nisan 2014 tarihinde sona erdi.

EĞİTİMLER VE SINAVLAR

EĞİTİMLER VE SINAVLAR

Banka ve Özel Kurumlara Yönelik Teknik Personel Eğitimlerini tamamlayan adaylar, 26 Nisan 2014 tarihinde Antalya, Ankara, Diyarbakır, İstanbul, İzmir ve Trabzon illerinde merkezi bir sınava katıldılar.

2014 yılı Banka ve Özel Kurumlar Teknik Personel Sınavı sonuçları açıklandı…

3200’ün üzerinde adayın katıldığı Banka ve Özel Kurumlara Yönelik Teknik Personel Eğitimi 10 Şubat 2014 tarihinde başladı ve 31 Mart 2014 tarihinde sona erdi.