SEGEM Akademi eğitimleri artık mobil platformda

SEGEM’in e-öğrenme platformu olan SEGEM Akademi, sektörel eğitimde bir “ilk”e daha imza atıyor. SEGEM Akademi eğitimleri artık mobil platformda.

2012 yılından bu yana eğitimlerinin bir bölümünü SEGEM Akademi üzerinden e-öğrenme platformuna taşıyan SEGEM, acente, eksper, sigorta şirketi, banka ve özel kurum çalışanı olmak üzere 60 binin üzerinde kişiye e-öğrenme yöntemiyle eğitim hizmeti sağladı.

segem_android2
Teknolojik gelişmeleri ve çağdaş eğitim yöntemlerini takip eden ve çalışmalarını bu yönde her geçen gün geliştiren SEGEM, Türkiye’nin dört bir yanında faaliyet gösteren sigorta sektörü çalışanlarına verdiği eğitimleri artık iOS ve Android mobil cihazları üzerinden de kullanıma açıyor.

iOS işletim sistemlerine sahip cihazlar (iPhone ve iPad) ve Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlarüzerinden eğitimlere erişim sağlanabilecek. AppStore’dan ya da Google PlayStore’dan ücretsiz olarak indirilebilecek SEGEM uygulamasıyla, bugüne kadar bilgisayarla internet üzerinden yapılabilen eğitimler, yer ve mekan farkı gözetmeksizin mobil ortamda da takip edilebilecek. Tüm eğitim atama işlemleri SEGEM Akademi tarafından yönetilecek ve yine izleme bilgileri SEGEM Akademi’ye kaydedilecek. Eğitim videoları arasında otomatik geçiş özelliği tercih edildiğinden adaylar, mobil cihazlar üzerinde başladıkları ya da takip ettikleri eğitimleri, evlerinde ya da işyerlerinde yine kaldıkları yerden bilgisayarları üzerinden de senkronize şekilde izlemeye devam edebilecek.

Yeni uygulamaların da eklenmesiyle SEGEM, sigorta sektöründeki en geniş kapsamlı eğitim ağını sunmaya devam edecek.