SEGEM Teknik Personel Yeterlilik Sınavına Hazırlık Eğitimi düzenliyor…

SEGEM, 2015 yılında Teknik Personel Yeterlilik Sınavlarına hazırlanmak isteyen kişiler için her sınav döneminde “Teknik Personel Yeterlilik Sınavına Hazırlık Eğitimi” düzenliyor. Adaylar, SEGEM’in e-öğrenme platformu olan SEGEM Akademi www.segemakademi.org üzerinden elektronik ortamda gerçekleştirilen eğitimlere sınav dönemi başvuruları sırasında başvurabiliyor ve sınav tarihine kadar SEGEM Akademi www.segemakademi.org üzerinden elektronik ortamda Teknik Personel Yeterlilik Sınavına Hazırlık Eğitimini ücretsiz olarak alabiliyor.

Dördüncü Dönem Teknik Personel Yeterlilik Sınavına ilk defa katılacak adaylar Teknik Personel Yeterlilik Sınavına Hazırlık Eğitimini 24 Mart-8 Mayıs 2015 tarihleri arasında alabilecek. Önceki dönemlerde düzenlenen Teknik Personel Yeterlilik Sınavlarında başarısız olmuş adaylar da Teknik Personel Yeterlilik Sınavına Hazırlık Eğitimini 11 Nisan-8 Mayıs 2015 tarihleri arasında izleyebilecek.

Teknik Personel Yeterlilik Sınavına Hazırlık Eğitimi ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.segem.org.tr ve www.segemakademi.org adreslerinden ulaşmak mümkün.