SEGEM Teknik Personel Yeterlilik Sınavına Hazırlık Eğitimi düzenliyor…

SEGEM, 2015 yılında Teknik Personel Yeterlilik Sınavlarına hazırlanmak isteyen kişiler için her sınav döneminde “Teknik Personel Yeterlilik Sınavına Hazırlık Eğitimi” düzenliyor. Adaylar, SEGEM’in e-öğrenme platformu olan SEGEM Akademi www.segemakademi.org üzerinden elektronik ortamda gerçekleştirilen eğitimlere ücretsiz olarak katılabiliyor.

12 Eylül 2015 tarihinde gerçekleştirilecek olan Altıncı Dönem Teknik Personel Yeterlilik Sınavına ilk defa katılacak adaylar  10 Ağustos 2015 tarihinden itibaren izlemeye başladıkları Teknik Personel Yeterlilik Sınavına Hazırlık Eğitimini 11 Eylül 2015 tarihine kadar; önceki dönemlerde düzenlenen Teknik Personel Yeterlilik Sınavlarında başarısız olmuş adaylar da 22 Ağustos 2015 tarihinden itibaren izlemeye başladıkları Teknik Personel Yeterlilik Sınavına Hazırlık Eğitimini 11 Eylül 2015 tarihine kadar izleyebilecekler.

17 Ekim 2015 tarihinde gerçekleştirilecek olan Yedinci Dönem Teknik Personel Yeterlilik Sınavına ilk defa katılacak adaylar ise Teknik Personel Yeterlilik Sınavına Hazırlık Eğitimini 1 Eylül- 16 Ekim 2015 tarihleri arasında alabilecek. Önceki dönemlerde düzenlenen Teknik Personel Yeterlilik Sınavlarında başarısız olmuş adaylar da Teknik Personel Yeterlilik Sınavına Hazırlık Eğitimini 18 Eylül- 16 Ekim 2015 tarihleri arasında izleyebilecek.

Teknik Personel Yeterlilik Sınavına Hazırlık Eğitimi ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.segem.org.tr ve www.segemakademi.org adreslerinden ulaşmak mümkün.