SEGEM Teknik Personel Yeterlilik Sınavına Hazırlık Eğitimi düzenliyor…

SEGEM, 2015 yılında Teknik Personel Yeterlilik Sınavlarına hazırlanmak isteyen kişiler için her sınav döneminde “Teknik Personel Yeterlilik Sınavına Hazırlık Eğitimi” düzenliyor. Adaylar, SEGEM’in e-öğrenme platformu olan SEGEM Akademi www.segemakademi.org üzerinden elektronik ortamda gerçekleştirilen eğitimlere ücretsiz olarak katılabiliyor.

17 Ekim 2015 tarihinde gerçekleştirilecek olan Yedinci Dönem Teknik Personel Yeterlilik Sınavına ilk defa katılacak adaylar Teknik Personel Yeterlilik Sınavına Hazırlık Eğitimini 1 Eylül- 16 Ekim 2015 tarihleri arasında; önceki dönemlerde düzenlenen Teknik Personel Yeterlilik Sınavlarında başarısız olmuş adaylar ise  18 Eylül- 16 Ekim 2015 tarihleri arasında izleyebilecek.

21 Kasım 2015 tarihinde gerçekleştirilecek olan Sekizinci Dönem Teknik Personel Yeterlilik Sınavına ilk defa katılacak adaylar ise Teknik Personel Yeterlilik Sınavına Hazırlık Eğitimini 3 Ekim- 20 Kasım 2015 tarihleri arasında; önceki dönemlerde düzenlenen Teknik Personel Yeterlilik Sınavlarında başarısız olmuş adaylar ise 23 Ekim- 20 Kasım 2015 tarihleri arasında izleyebilecek.

Teknik Personel Yeterlilik Sınavına Hazırlık Eğitimi ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.segem.org.tr ve www.segemakademi.org adreslerinden ulaşmak mümkün.