SEGEM Teknik Personel Yeterlilik Sınavına Hazırlık Eğitimi düzenliyor…

SEGEM, 2015 yılında Teknik Personel Yeterlilik Sınavlarına hazırlanmak isteyen kişiler için her sınav döneminde “Teknik Personel Yeterlilik Sınavına Hazırlık Eğitimi” düzenliyor. Adaylar, SEGEM’in e-öğrenme platformu olan SEGEM Akademi www.segemakademi.org üzerinden elektronik ortamda gerçekleştirilen eğitimlere ücretsiz olarak katılabiliyor.

21 Kasım 2015 tarihinde gerçekleştirilecek olan Sekizinci Dönem Teknik Personel Yeterlilik Sınavına ilk defa katılacak adaylar Teknik Personel Yeterlilik Sınavına Hazırlık Eğitimini 3 Ekim- 20 Kasım 2015 tarihleri arasında; önceki dönemlerde düzenlenen Teknik Personel Yeterlilik Sınavlarında başarısız olmuş adaylar ise 23 Ekim- 20 Kasım 2015 tarihleri arasında izleyebilecek.

19 Aralık 2015 tarihinde gerçekleştirilecek olan Dokuzuncu Dönem Teknik Personel Yeterlilik Sınavına ilk defa katılacak adaylar Teknik Personel Yeterlilik Sınavına Hazırlık Eğitimini 3 Kasım – 18 Aralık 2015 tarihleri arasında; önceki dönemlerde düzenlenen Teknik Personel Yeterlilik Sınavlarında başarısız olmuş adaylar ise 20 Kasım – 18 Aralık 2015  tarihleri arasında izleyebilecek.

Teknik Personel Yeterlilik Sınavına Hazırlık Eğitimi ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.segem.org.tr ve www.segemakademi.org adreslerinden ulaşmak mümkün.