Sigorta Eksperleri için düzenlenen Trafik Sigortası Genel Şartlarına İlişkin Değişiklikler ve Değer Kaybı Uygulamaları Eğitimleri devam ediyor…

Bilindiği gibi, SEGEM ve SEDEV işbirliğinde kara araçları dalında ruhsat sahibi olan eksperler, sigorta şirketi çalışanları ile eksper ofisi çalışanları için “Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk (Trafik) Sigortası Genel Şartlarına İlişkin Değişiklikler ve Değer Kaybı Uygulamaları Eğitimi” düzenleniyor.

Yarım gün süren eğitimler İstanbul, Ankara ve İzmir illerinde gerçekleştiriliyor. Ankara’da düzenlenen eğitimler 11-12 Eylül 2015 tarihlerinde, İstanbul’da düzenlenen eğitimler ise 2-3 Ekim 2015 ve 9-10 Ekim 2015 tarihlerinde tamamlandı. İzmir’de düzenlenecek eğitimlerin başvuru süreci ise 19 Ekim tarihinde sona erecek. Bunu takiben eğitimler 23 ve 24 Ekim 2015 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

“Trafik Sigortası Genel Şartlarına İlişkin Değişiklikler ve Değer Kaybı Uygulamaları Eğitimi”ne ilişkin detaylı bilgilere ve Başvuru ve Uygulama Kılavuzuna SEGEM internet sitesinden www.segem.org.tr ulaşmak mümkün.